AVANGARD
AVANGARD
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (46)

  • AVANGARD
    47 000 $
    1 190 $/м²

    Коцюбинського вул., 9

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення ЖК OXFORD
    1 кімната
    39.5 / 10.9 / 14.14 м²
    поверх 8 з 9
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Без комісії Продається 1-кім. квартири 39,5 кв.м. с.Чайки,в ЖК Oxford, Київська обл. 8/9пов В квартирі встановлено двоконтурний газовий котел, автономне опалення Вже зроблена стяжка підлоги, є лічильники на воду, газ та світло. В будинку у разі відключення світла встановлені генератори на ліфти. Зручна розв'язка транспорту, маршрутний автобус 37А, 10хв до Києва Розглянемо державні програми
    Рієлтор
  • AVANGARD
    50 000 $
    1 099 $/м²

    Академіка Шалімова вул., 70/2

    1 кімната
    46 / 18 / 18 м²
    поверх 7 з 11
    2020 рік побудови
    2 дні тому
    Продається видова 1-кімнатна квартира в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва), ЖК Софіївський квартал, по вул. Академіка Шалімова, 70/м2. Від будівельників. Будинок 2020 року, повністю заселений і обжитий. Квартира знаходиться на 7/11 поверсі, 45,5 м2. Кухня та окрема кімната 18 м2 з панорамним вікном. Є додаткова ніша. Санвузол суміщений. Индивідуальне газове опалення. Двоконтурний газовий котел. 2 ліфти: вантажний та пасажирський. Закрита територія. 🌇Відмінна інфраструктура: Новус, АТБ, ФОРА, ПриватБанк, ТЦ, безліч кафе та магазинів, медичні центри, Розетка, Нова пошта. 🌲Поруч ліс 36 га для прогулянок. 🚍До метро Академмістечко та ВДНГ – 25 хвилин громадським транспортом. Зупинка громадсь...
    Рієлтор
  • AVANGARD
    106 950 $
    799 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 7

    3 кімнати
    133.8 / 72.5 / 17.1 м²
    поверх 4 з 5
    2012 рік побудови
    1 тиж. тому
    ЕКСКЛЮЗИВ ДВОРІВНЕВА 3-К КВАРТИРА ЖК Петрівський квартал Простора, стильна та нестандартна — ця квартира створена для тих, хто хоче жити не «як всі». У продажу дворівнева 3-кімнатна квартира загальною площею 133,8 кв. м.п у малоповерховому цегляному будинку комфорт-класу. ПРО КВАРТИРУ - 2 рівні (4-5 поверх) — відчуття власного будинку в форматі квартири - Продумане планування — чітке зонування: приватна зона та простір для життя і відпочинку - Велика кухня 17 кв. м. — ідеально для сімейних вечорів та прийому гостей - Авторський ремонт (готовність 90%) — ти завершуєш під свій стиль без переплати за «чужий смак» - Індивідуальне газове опалення — контроль витрат і комфорт у будь-який сезон Т...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • AVANGARD
    67 950 $
    1 751 $/м²

    Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 14/3)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК У-Квартал
    1 кімната
    38.8 / 16 / 10 м²
    поверх 7 з 10
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Стильна 1-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «У-Квартал» Пропонується до продажу затишна та сучасна 1-кімнатна квартира у найкращому житловому комплексі Софіївської Борщагівки У-Квартал Квартира розташована на комфортному 7 поверсі, виконаний якісний сучасний ремонт; індивідуальне газове опалення (котел) — економія на комунальних; встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію; продумане планування та багато природного світла; будинок із ліфтом та доглянутими під’їздами У-Квартал — один із найкомфортніших житлових комплексів Софіївської Борщагівки з власною розвиненою інфраструктурою. На території комплексу є все необхідне для життя: сучасні дитячі та спортивні майданчики, спортзал і...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження